fa / en / ar
خدمات
پنل رایگان ارسال فکس

در یک زندگی آنلاین که همه کارها با لپتاپ و گوشی تلفن همراه انجام می‌شود، درگیری با فکس، درگیری با مسئله‌ای به نام دسترسی است. برای فکس کردن یک دیتا اول باید چاپش کنید، از میزتان فاصله بگیرید و دنبال دستگاه فکس بگردید. کار کردن با دستگاه فکس برای کسانی که خیلی درگیر آن نبوده‌اند هم محل چالش است.

اگر شما مسئول روابط عمومی یک نهاد فرهنگی، تبلیغاتی و یا حتی تجاری باشید، چقدر زمان می‌برد تا یک فکس ساده را به ده ها -شاید هم صدها- دفتر و نهاد در ارتباطتان برسانید؟ وقت چند نیروی انسانی باید برای ارسال فکس‌های مختلف در طول روز و پیگیری دریافت آن تلف شود؟

«ایران اس ام اس پنل » ابزاری قدرتمند در دستان شماست تا بطور همزمان صدها فکس را در چند دقیقه برای تمامی مخاطبانتان ارسال کنید. حالا بسادگی ارسال یک ایمیل می‌توانید فکس ارسال کنید. دیگر خیالتان از همه چیز راحت باشد، هرچقدر که دوست دارید در طول روز فکس بفرستید و ابری از اطلاعات را بر مجموعه مخاطبانتان گسترده کنید.

همین حالا می‌توانید پنل مدیریتی‌تان را رایگان ایجاد کنید و پس از شارژ ریالی آن، از ارسال فکس آنهم با هزینه ای کمتر از فکس های معمولی لذت ببرید. اگر می‌خواهید صندوق دریافت فکس هم داشته باشید باید یک شماره اختصاصی را حداقل برای یک ماه خریداری کنید.

برای تهیه می توانید با 02166090292 تماس بگیرید .

توجه! قابليت جاوا اسکريپت مرورگر شما غير فعال مي باشد!
در بيشتر بخش هاي سايت از قابليت جاوا اسکريپت استفاده شده و غير فعال بودن آن به منزله عدم نمايش و کارکرد درست قسمت هاي مذکور خواهد بود! تيم فني هيچ گونه مسئوليتي در اين زمينه ندارد